pixel

Jak w pełni skorzystać z

Audiokonferencji Lekkomówni

Przeczytaj nasze wskazówki, żeby nie ominęły Cię żadne elementy eventu.

8 lutego

Dostaniesz od nas mail, a w nim przypomnienie o wydarzeniu.

9 lutego

Odsłuchaj przemówienia w podcaście Lekkomówni.

Nie musisz tego robić jednego dnia, bo przemówienia pozostaną w podcaście, ale odsłuchanie ich do 14 lutego ma dodatkowe benefity, o których dalej.

Dostaniesz tego dnia mail z przypomnieniem, ale możesz też już teraz zasubskrybować podcast w swojej ulubionej aplikacji do podcastów. Linki dla Lekkomównych znajdziesz tutaj. Wystąpienia będą też dostępne na naszej stronie – tajny link dostaniesz w mailu.

Tego dnia na profilu Lekkomówni na LinkedIn pojawi się post, w którym będziesz mieć możliwość zadawania pytań prelegentom. Link przyślemy mailem.

Jak zasubskrybować podcast w Spotify? (rozwiń)

Otwórz Spotify i wyszukaj podcast Lekkomówni lub podcast Marketing Opowieści.

Możesz też skorzystać z tych linków:

Lekkomówni: https://open.spotify.com/show/6aTdZRcSvVumSGMD1bngMu?si=34d30301a02a4612

Marketing Opowieści: https://open.spotify.com/show/2gw5NiKACsCED8CmZKRJfE?si=3560562d0dae4a14

W aplikacji Spotify lub w przeglądarce po prostu kliknij przycisk „Obserwuj”. Gotowe!

 

10 lutego

Odsłuchaj przemówienia w podcaście Marketing Opowieści.

Nie musisz tego robić jednego dnia, bo przemówienia pozostaną w podcaście, ale odsłuchanie ich do 14 lutego ma dodatkowe benefity, o których dalej.

Dostaniesz tego dnia mail z przypomnieniem, ale możesz też już teraz zasubskrybować podcast w swojej ulubionej aplikacji do podcastów. Linki dla Marketingu Opowieści znajdziesz tutaj. Wystąpienia będą też dostępne na naszej stronie – tajny link dostaniesz w mailu.

Tego dnia na profilu Cleverhearted Showrunners na LinkedIn pojawi się post, w którym będziesz mieć możliwość zadawania pytań prelegentom. Link przyślemy mailem.

9-14 lutego

Słuchaj na spokojnie przemówień i chłoń wiedzę 😉

15 lutego

Dostaniesz od nas mail z informacją o możliwości uzyskania e-certyfikatu uczestnictwa. Będą one wysyłane osobom, które rozwiążą test składający się z kilku pytań. Link do testu będzie w tej samej wiadomości.

Znajdziesz też w niej dodatkowe materiały:

m.in. plan rozgrzewki głosu, ściągawkę z Zasadą 5P dobrego przygotowania do przemówienia, e-Zeszyt ćwiczeń do 30-dniowego Audiokursu wystąpień publicznych oraz model celności podcastu, który pomaga w stworzeniu lepszej audycji dla słuchaczy. A dodatkowo – rabaty na konsultacje dotyczące wystąpień publicznych i tworzenia podcastów. Materiały te wyślemy tylko zarejestrowanym uczestniczkom i  uczestnikom Audiokonferencji.

Również wtedy zapytamy Cię o opinię o Audiokonferencji. Chcielibyśmy się dowiedzieć jak oceniasz cały event, jego poszczególne dni oraz co myślisz o wystąpieniach prelegentów. Bardzo nam to pomoże w organizacji kolejnych edycji.

Jeśli masz pytania, użyj formularza:

A jeśli rejestracja jeszcze przed Tobą, użyj przycisku poniżej, żeby przejść na odpowiednią stronę: