pixel

Firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować:

Michał Kasprzyk i Lekkomówni to prawdziwa kopalnia ciekawych, inspirujących prelegentów. W krótkim czasie Michał nie tylko przedstawił adekwatnego kandydata, wpisującego się doskonale w ideę prowadzonego przeze mnie w Divante cyklu „Future Tech Hour”, ale też zadbał o odpowiednie przygotowanie prowadzącego. Co więcej, mamy już obiecujące propozycje na kolejne miesiące.
Michała cechuje uważność na potrzeby klienta, ale także na słuchaczy. Pod-czas własnych wystąpień, Michał prezentuje wysoki poziom elokwencji, kultury i świa-domości słowa. Słucha się go z przyjemnością, jako konferansjer nie przyćmiewa go-ści, pozostając jednak słyszalny, z gracją zapowiadając kolejne punkty programu, a jako mówca jest rzeczowy i klarowny, przekazując swoją wiedzę.
Powyższe doświadczenia sprawiają, że z przyjemnością mogę polecić Michała Kasprzyka i Lekkomównych wszystkim, którzy poszukują prelegentów lub prowa-dzących na swoje wydarzenia, a także tym, którzy potrzebują wsparcia w przygotowa-niu się do wystąpienia.

Natalia Urbańska

HR Director, Divante

Dzięki współpracy z panią Patrycją Obarą mój uczeń uwierzył w siebie i odniósł sukces. Pani Patrycja udzieliła nam wielu wskazówek dotyczących przemówienia do jednego z ogólnopolskich konkursów krasomówczych. Wskazała co jest ważne, co trzeba podkreślić, na co zwrócić szczególną uwagę, gdzie zrobić pauzę w przemówieniu. Dzięki naszej współpracy mój uczeń został jednym z trzech najlepszych mówców w Polsce! Pani Patrycja to cudowna osoba, z doświadczeniem, ogromną wiedzą, która wspiera młodych mówców. Dziękujemy za owocną współpracę, za wsparcie!!!

Joanna Antoniewicz

W październiku 2016 miałem przyjemność być uczestnikiem konferencji we Wrocławiu. Jej prowadzącym był właśnie Michał Kasprzyk. Bardzo podobała mi się jego praca w tej roli. Niezwykle opanowany głos, przyjemny tembr, poczucie humoru, eleganckie władanie językiem. Nie da się nie zauważyć doświadczenia i obycia. Liczę na to, że w przyszłości dane mi jeszcze będzie spotkać Michała na kolejnych wydarzeniach.

Aleksander Adamski

uczestnik, PMI Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami

W Monterail już kilkakrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z Patrycją Obarą z Lekkomównych, zapraszając ją do poprowadzenia szkoleń z podstaw wystąpień publicznych.
Feedback, który dostawaliśmy od uczestników i uczestniczek był wyłącznie pozytywy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że szkolenia Patrycji nastawione są na praktykę, nie teorię, a co więcej, są spersonalizowane pod indywidualne potrzeby grupy. To sprawia, że czas szkolenia jest wykorzystany bardzo efektywnie, a osoby biorące w nim udział wychodzą z niego z zestawem umiejętności, które później przydają się w ich pracy.
Warto też dodać, że Partycja jako trenerka dba nie tylko o wartość merytoryczną szkoleń, ale również o pozytywną atmosferę i stworzenie przestrzeni otwartej na wzajemny feedback tak, żeby osoby uczestniczące czuły się swobodnie.
Z pełnym przekonaniem polecam szkolenia prowadzone przez Patrycję!

Katarzyna Michalska

Monterail

Z przyjemnością pragnę zarekomendować Pana Michała Kasprzyka z Lekkomównych, z którym mieliśmy okazję współpracować podczas naszej konferencji Go Global, która odbyła się 13 stycznia 2016 r. we Wrocławiu.

Uważam, że jest to osoba, która bardzo umiejętnie łączy profesjonalne prowadzenie wydarzenia z niezwykłym nawiązaniem kontaktu z publicznością. Pan Michał wykazał się dużym zaangażowaniem podczas prowadzenia imprezy i doskonałą umiejętnością dostosowywania się do nieprzewidzianych okoliczności. Posiadał w pełni przygotowany scenariusz całego wydarzenia oraz pokazał wysoko rozwinięte umiejętności improwizacji, gdy niektóre elementy wydarzenia uległy zmianie.

Jest to osoba rzetelnie realizująca swoje zadania, tym samym godna polecenia innym organizatorom.

Katarzyna Szwaj

Koordynator Projektów, AIESEC

Życzyłbym sobie, żeby cały polski rynek szkoleniowy potrafił tak precyzyjnie odpowiadać na potrzeby szkoleniowe i dostosowywać propozycję do oczekiwań jak zrobił to Michał Kasprzyk z Lekkomównych. Na etapie badania potrzeb szkoleniowych bardzo precyzyjnie przedstawiłem Michałowi swoje oczekiwania odnośnie szkolenia z wystąpień publicznych dla grupy trenerów wewnętrznych. Michał perfekcyjnie odpowiedział na moje oczekiwania, bo zaprojektował i przeprowadził doskonały warsztat. Był on stuprocentową odpowiedzią na moje zlecenie i dał mi pewność, że szkolenie zostało „uszyte” pod nasze potrzeby. Dlatego też z całą pewnością mogę zarekomendować szkolenie z wystąpień publicznych przeprowadzone przez Michała.

Warto zwrócić tu też uwagę, że przy tym wszystkim Michał to ekspert i pasjonat w temacie wystąpień publicznych, co wyjątkowo mocno przekłada się na jego wiarygnodność, ale i treści merytoryczne jakie dostarcza uczestnikom szkoleń. Dzięki temu można mieć pewność, że zaprezentowane przykłady i dostarczona wiedza odnosić się będzie do najwyższych lotów rozwiązań.

Bezapelacyjnie polecam współpracę z Michałem Kasprzykiem i Lekkomównymi.

Paweł Popow

Aviva

Are you afraid of public speaking, or maybe you just want someone to host your event? I don’t know anyone better than Michał Kasprzyk for this kind of job. He will not only lead the event professionally, he will be agile when needed, but he will also take the extra step. He will advise you, give feedback, so you can also develop yourself. At the beginning of the event I was a bit intimidated, but after few tips form Michał, the rest of speeches I had to do were way easier. That shows he is the real leader as well. I can recommend him with no doubts, and I know I would like to work with him in future.

Łukasz Paluszkiewicz

Project Director of International PMI Poland Chapter Congress, PMI

Współpracę z Michałem lubię za profesjonalne podejście do naszych zadań (przygotowanie pracowników do wystąpień publicznych i współpraca przy naszym podcaście). Ufam jego radom i sugestiom, które dotyczą obszarów, w których ja nie jestem specjalistą. Spodziewam się, że będziemy współpracować jeszcze razem nad niejednym projektem 😉

Daniel Stojanowski

Ten Square Games

Before I started working with Michał, my process to prepare for public speaking was messy and stressful. Often, public speaking specialists only made this process worse by forcing their workflow and methods. Michał’s approach delivered spectacular results by simply not interfering with my workflow but making sure I am focused on the right thing. Michał is a highly skilled specialist with great empathy, needed to build a perfect speech. At the same time, he helps to keep things stupidly simple with honest feedback and no BS. I believe this is the perfect mix to deliver outstanding results when working on a speech or presentation.

Bartosz Góralewicz

CEO, Elephate