pixel

Firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować:

Dzięki współpracy z panią Patrycją Obarą mój uczeń uwierzył w siebie i odniósł sukces. Pani Patrycja udzieliła nam wielu wskazówek dotyczących przemówienia do jednego z ogólnopolskich konkursów krasomówczych. Wskazała co jest ważne, co trzeba podkreślić, na co zwrócić szczególną uwagę, gdzie zrobić pauzę w przemówieniu. Dzięki naszej współpracy mój uczeń został jednym z trzech najlepszych mówców w Polsce! Pani Patrycja to cudowna osoba, z doświadczeniem, ogromną wiedzą, która wspiera młodych mówców. Dziękujemy za owocną współpracę, za wsparcie!!!

Joanna Antoniewicz

W Monterail już kilkakrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z Patrycją Obarą z Lekkomównych, zapraszając ją do poprowadzenia szkoleń z podstaw wystąpień publicznych.
Feedback, który dostawaliśmy od uczestników i uczestniczek był wyłącznie pozytywy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że szkolenia Patrycji nastawione są na praktykę, nie teorię, a co więcej, są spersonalizowane pod indywidualne potrzeby grupy. To sprawia, że czas szkolenia jest wykorzystany bardzo efektywnie, a osoby biorące w nim udział wychodzą z niego z zestawem umiejętności, które później przydają się w ich pracy.
Warto też dodać, że Partycja jako trenerka dba nie tylko o wartość merytoryczną szkoleń, ale również o pozytywną atmosferę i stworzenie przestrzeni otwartej na wzajemny feedback tak, żeby osoby uczestniczące czuły się swobodnie.
Z pełnym przekonaniem polecam szkolenia prowadzone przez Patrycję!

Katarzyna Michalska

Monterail