pixel

Audiokonferencja Lekkomówni

 

9-10 Lutego 2022*, Podcasty

* ale możesz słuchać kiedy Ci się podoba

REJESTRACJA JUŻ ZAMKNIĘTA

Dziękujemy za zainteresowanie!

Jeśli chcesz być na bieżąco i nie przegapić kolejnych akcji, które prowadzimy, zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy na drugą edycję Audiokonferencji Lekkomówni

organizowaną we współpracy z podcastem Marketing Opowieści

Jeśli interesują Cię tematy związane z:

 • wystąpieniami publicznymi
 • edukacją dorosłych / pracowników
 • opowiadaniem historii
 • marketingiem

jesteś we właściwym miejscu!

Jakie tematy poruszymy w trakcie Audiokonferencji?

Dzień 1

x

Lekkomówni

Dzień 1 Audiokonferencji pod patronatem podcastu Lekkomówni w dużej mierze poświęcony będzie zagadnieniom związanym z edukacją dorosłych. Jak uczyć i jak się uczyć? Jak przekazywać wiedzę angażująco i skutecznie? Jakich błędów w pracy z dorosłymi unikać? Jak powinna wyglądać edukacja dorosłych (również w kontekście biznesowym) w XXI wieku? Na te i inne pytania odpowiedzą nasze Prelegentki i Prelegenci, specjalizujący się w tych zagadnieniach. Nie pominiemy też tematu, który jest naszym sercom najbliższy, to jest tematu wystąpień publicznych.

Dzień 2

x

Marketing Opowieści

Dzień 2 Audiokonferencji pod patronatem podcastu Marketing Opowieści przeznaczony będzie wykorzystaniu storytellingu w marketingu. Jak opowiadać ciekawe historie? Jak budować narracje, które angażują odbiorców? Jakie są przykłady świetnych kampanii? Prelegenci i Prelegentki tego dnia opowiedzą o tych zagadnieniach i innych, które powiązane są z opowiadaniem historii w biznesie.

Dla kogo są poszczególne dni Audiokonferencji?

Możesz zarejestrować się na oba dni, ale jesteśmy świadomi, że nie każdy temat może być dla Ciebie interesujący, więc możesz też wybrać jeden z nich.

x

Lekkomówni

Dla wszystkich, którzy uczą innych (szczególnie dorosłych), a także dla tych, którzy nastawieni są na ciągły rozwój i chcieliby uczyć się skutecznie i z przyjemnością. Miłośnicy wystąpień publicznych również znajdą coś dla siebie.

x

Marketing Opowieści

Dla tych, którzy widzą potencjał w użyciu storytellingu w biznesie lub chcą się dowiedzieć, jak wykorzystać go na potrzeby marketingowe. Ten dzień to pożywka dla marketerów.

Dlaczego warto wziąć udział w Audiokonferencji?

Jak działa audiokonferencja?

 • Zarejestruj się do 7 lutego.
 • Kilka dni przed konferencją dostaniesz od nas link do podcastu, w którym pojawią się przemówienia – zasubskrybuj go w swojej ulubionej aplikacji do podcastów. Będzie też opcja odsłuchania na stronie audiokonferencji.
 • 9 i 10 lutego pojawią się przemówienia – odsłuchaj je, najlepiej do 12 lutego.

100% merytoryki, ZERO sprzedaży

Na naszej konferencji wystąpią osoby mające ogromne doświadczenie w obszarach, o których będą opowiadać. Podzielą się z Tobą wiedzą gromadzoną i testowaną w praktyce przez lata. Treść wystąpień będzie w 100% merytoryczna, bo z naszej audio-sceny mówcy nie mogą prowadzić sprzedaży.

Rok 2020 zmienił bardzo dużo. Postanowiliśmy jednak potraktować te zmiany nie jak przeszkodę, a jak wyzwanie. Dlatego zorganizowaliśmy pierwszą edycję Audiokonferencji. Skłoniło nas do tego kilka rzeczy – rosnąca popularność podcastów, przeniesienie większości wydarzeń, wystąpień i prezentacji online i wreszcie nasze pasje – w przypadku Patrycji jest to głos, w przypadku Michała podcasty. To, co początkowo było ciekawym eksperymentem, okazało się wielkim sukcesem. Zostaliśmy wyróżnieni złotem w konkursie Power of Content Marketing Awards. Ale najważniejsi są dla nas Słuchaczki i Słuchacze, a tych na pierwszą edycję Audiokonferencji zarejestrowało się ponad 1000. Wskaźnik NPS wyniósł 68 (skala jest od -100 do 100), a to dla nas jasny sygnał, że ta forma przekazywania wiedzy Wam odpowiada i że chcecie więcej. A skoro Wy chcecie, to i my chcemy! Dlatego zapraszamy na edycję drugą, rozszerzoną!

Słuchasz przemówień kiedy i gdzie chcesz

Audiokonferencja zapewnia Ci wygodę odbioru. To Ty decydujesz, kiedy i gdzie będziesz słuchać wystąpień naszych prelegentów – w trakcie pracy, treningu, sprzątania, jazdy autem. Nie musisz polerować butów i prasować koszuli. Nie musisz pod plan konferencji ustawiać sobie całego dnia. Ty wybierasz dogodny moment, a cenna wiedza czeka na wyciągnięcie ręki.

Dodatkowe korzyści

 • Zero niewygodnych foteli
 • Zero paskudnych przeładowanych slajdów
 • Zero kawy “uszczelkówki”
 • Zero problemów z zaparkowaniem samochodu
 • Zero niespodzianek w agendzie i wystąpień trzy razy dłuższych niż planowane

Organizator

Partner techniczny

w

Wierzymy, że rozwój przez całe życie jest ważny, a naturalność osoby prezentującej jest podstawą zaufania odbiorców. Z kolei fundamentem udanej współpracy jest szczera rozmowa. Tak działają Lekkomówni.

Posłuchaj naszego podcastu lub zapytaj o nasze szkolenia z wystąpień publicznych.

Uwielbiamy opowiadać historie, więc robimy to dla naszych klientów oraz dla nas samych. Tworzymy podcasty, które trafiają do umysłów i serc słuchaczy. Jesteśmy Cleverhearted Showrunners.

Wejdź na naszą stronę po więcej informacji.

Jak w pełni wykorzystać potencjał Audiokonferencji?

REJESTRACJA JUŻ ZAMKNIĘTA

Dziękujemy za zainteresowanie!

Jeśli chcesz być na bieżąco i nie przegapić kolejnych akcji, które prowadzimy, zapisz się do naszego newslettera.